Partner serwisu
04 maja 2021

BODYBOOM, BABYBOOM i FACEBOOM pozytywnie zweryfikowani przez stowarzyszenie kosmetyki bez okrucieństwa

Kategoria: Aktualności

Hej Kochane,pewnie zauważyłyście już jak ważny jest dla mnie los zwierząt. W naszych formułach nie znajdziecie żadnych odzwierzęcych składników, a każdy z mojej ekipy powstał z poszanowaniem i wrażliwością na los zwierząt. To jednak nie wszystko! Miło mi Was poinformować, że pozytywnie przeszedłem weryfikację przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa!

BODYBOOM, BABYBOOM i FACEBOOM pozytywnie zweryfikowani przez stowarzyszenie kosmetyki bez okrucieństwa

Co to w praktyce oznacza? 

Jak pewnie wiele z Was wie, już od wielu lat w Unii Europejskiej funkcjonuje zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach. Warto jednak wiedzieć, że zakaz ten oznacza jedynie,  iż finalny kosmetyk nie może być sprawdzany na zwierzętach, ale nie dotyczy to już poszczególnych składników wchodzących w skład jego formuły. W praktyce może się zdarzyć, że kosmetyk nietestowany zawiera w sobie substancje testowane na naszych czteronożnych przyjaciołach.  

Pozytywna weryfikacja przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa oznacza, że w moim przypadku nie tylko gotowe kosmetyki, ale i poszczególne składniki nie są w żaden sposób sprawdzane na zwierzętach! 

źródło: BodyBoom
fot. BodyBoom
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ