Partner serwisu
24 marca 2021

Marki Naturalne POLSKIE: Manufaktura Naturalis

Kategoria: Naturalne POLSKIE

Produkty w Manufakturze Naturalis powstają z pasji do zielarstwa, ekologii i zdrowego stylu życia. – Początki powstania pierwszych kosmetyków w zaciszu domowym sprawiły mi wiele radości , dodawały energii do dalszego rozwoju swoich zainteresowań – mówi właścicielka Małgorzata Jabłońska.

Marki Naturalne POLSKIE: Manufaktura Naturalis

– Wiedzę przyswoiłam czytając fachowe książki o ziołolecznictwie, przeglądaniu stron internetowych, szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące mydlarstwa oraz wyrobu kosmetyków naturalnych. Małymi kroczkami po niemal trzech latach prób i błędów postanowiłam założyć firmę z pozytywnym skutkiem. Dziś moje produkty ekologiczne sprawiają wiele radości moim klientom w kraju i za granicą – – mówi właścicielka Małgorzata Jabłońska.

– Cechą kosmetyków, które wytwarzam jest ich naturalny skład, który nie powoduje podrażnień. Naturalne produkty działają nawilżająco na skórę, doskonale ją odżywiają i sprawiają, że nasza skóra jest zdrowa, ponieważ dzięki zawartości ziół, maceratów i ekstraktów ziołowych oraz naturalnych olejów roślinnych nic złego się do niej nie przedostaje – dodaje.

źródło: Manufaktura Naturalis
fot. Manufaktura Naturalis
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ