Partner serwisu
24 marca 2021

Marki Naturalne POLSKIE: Bosphaera

Kategoria: Naturalne POLSKIE

Manufaktura Bosphaera powstała z szacunku do środowiska naturalnego i darów, którymi nas ono obdarza. Stworzyliśmy ją też z potrzeby zapewnienia naszym bliskim kosmetyków opartych na naturalnych składnikach aktywnych, które będą pielęgnować zarówno ciało jak i duszę.

Bospahera to ręcznie wyrabiane, naturalne kosmetyki tworzone z pasji oraz miłości do natury, która nas otacza i pozytywnie nastraja. Z początku tworzyliśmy je głównie dla rodziny i bliskich. Z czasem postanowiliśmy zaryzykować i pójść za głosem serca. Całą energię, entuzjazm, zapał, idee oraz marzenia przekuliśmy w cele i działania. A wszystko to, po kilkuletnich testach, miesiącach ciężkiej pracy i tygodniach, które uciekały nam przez palce, zaowocowało niepowtarzalnymi kosmetykami. Kosmetykami, które są częścią nas i naszego życia. Kosmetykami, które zadbają o ciało i otulą oraz ukoją zmysły.

Kosmetyki wytwarzamy od początku do końca tradycyjnymi metodami. Każdy produkt przechodzi przez nasze ręce i jest dopieszczany w najmniejszym szczególe. Dzięki temu czujemy satysfakcję i szczęście, ponieważ oddajemy w Państwa ręce produkty o wyjątkowym składzie i działaniu. Nasze receptury czerpane są z natury, a powstałe produkty dedykowane dla osób w każdym wieku. Pragniemy, aby mydełko, masło do ciała, krem czy też babeczka kąpielowa były indywidualne i niepowtarzalne. Naszą misją jest zadowolenie wszystkich osób, które będą się delektować urzekającym i pełnych pozytywnych emocji zapachem oraz nietuzinkowym składem oferowanych przez nas kosmetyków.

źródło: Bosphaera
fot. Bosphaera
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ