Partner serwisu
22 marca 2021

Marki Naturalne POLSKIE: Organic Life

Kategoria: Naturalne POLSKIE

Organic Life jest polską firmą o międzynarodowym zasięgu, ale wciąż zachowuje rodzinny charakter i stara się być blisko odbiorców.

Marki Naturalne POLSKIE: Organic Life

Organic Life: Tworzymy produkty pełne natury – jesteśmy z nią silnie związani. Nasza miłość do roślin to nie slogan, mamy plantacje w Górach Sowich, na Sycylii i Peloponezie – uprawiamy tam najważniejsze dla nas rośliny, tam też spotykamy się z naszymi Partnerami Biznesowymi. To tylko jeden z dowodów, drugim są nasze składy pełne ziół z całego świata. Inspiruje nas tradycja zielarska i odkrycia współczesnej nauki, to dzięki nim nasze produkty są tak skuteczne. Czerpiąc z wiedzy zielarskiej, używamy roślin często zapomnianych i rzadko spotykanych w kosmetykach. Korzystamy z najnowszych badań i autorskich receptur, stosujemy metody, które pozwalają zachować to, co w roślinach najlepsze - nigdy nie szukamy dróg na skróty, wiele razy udało nam się osiągnąć coś, co innym wydawało się niemożliwe. Jakość naszych dermokosmetyków była wielokrotnie doceniana nagrodami, jesteśmy z nich dumni, są skuteczne i delikatne, a kompozycje, z których korzystamy, są niespotykane nigdzie indziej. Cieszymy się, mogąc dzielić się tym z Tobą!

Iwona Bartosz
2021-03-24
Produkty w których można się zakochać od pierwszego zastosowania
Marzena Michałowska
2021-03-24
Odkąd spróbowałam je 2 lata temu są razem z moją rodziną cały czas
Agnieszka Piwońska
2021-03-24
Doskonała cała seria z niezapominajką. Uwielbiam.
Grazyna Kolt
2021-03-24
Niesamita seria Aqua Virtualle, ale mgiełka do ciała nie zastąpiona w lecie i na plaży.
Polecam wszystkim
Ilona Dejneka
2021-03-24
To już dobre 2,5 roku jak poznałam markę Organic Life. Tak naprawdę inne kosmetyki już nie muszą dla mnie istnieć. Mam tu wszystko czego potrzebuję dla całej rodziny, całkowicie naturalne, świetnej jakości, nasze polskie i w cenach zwykłych kosmetyków z drogerii, a zakupy w internecie to dla mnie wygoda, bezpieczeństwo i przyjemność.
Anna Konieczka
2021-03-24
Odkąd poznałam kosmetyki organiclife moja skóra glowy nareszcze jest nawilzona i bez lupiezu, natomiast buzia z tendencją do nadreaktywnosci i alergii jest teraz wyciszona, bez stanu zapalnego, pięknie nawilzona i co najważniejsze! Nie krępuje się chodzic bez makijazu. Cala nasza rodzina uwielbia te kosmetyki
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ