Partner serwisu
19 marca 2021

Piękna skóra po zimie – pamiętaj o tych 3 krokach pielęgnacyjnych!

Kategoria: Z życia branży

Wraz z nadejściem wiosny, zaczynasz dostrzegać, że Twoja skóra jeszcze nadal tkwi w „zimowym śnie”? Widzisz, że jest szara, wygląda na zmęczoną oraz brak jej witalności i blasku? Czas pobudzić ją do regeneracji i sprawić, że nabierze dawnego blasku! Najlepsze efekty przyniesie doskonale zaplanowana pielęgnacja w domu i w gabinecie. Jaką pielęgnację wybrać? Zapytaliśmy eksperta.

Piękna skóra po zimie – pamiętaj o tych 3 krokach pielęgnacyjnych!

Na czym polega sekret właściwej pielęgnacji? To pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet. Jesteśmy różne i każda z nas wymaga indywidualnego podejścia, ale jest kilka rad, które będą uniwersalne dla każdej z nas. Systematyczność i troska o skórę od wewnątrz i na zewnątrz! To właśnie sposób na piękną skórę w każdym sezonie! Jak obudzić skórę na wiosnę? Zapytaliśmy o to dr Joannę Bielską-Gawron, specjalistę medycyny estetycznej z JB Clinic w Zielonej Górze.

Krok 1 – dogłębna regeneracja

- Aby rozbudzić skórę i dodać jej wiosennego blasku należy dostarczyć jej wewnętrznej stymulacji do odnowy i regeneracji. Swoim pacjentom polecam dogłębną terapię dla skóry Sunekos®, dzięki której odzyskuje ona jędrność i młodzieńczy blask. Sekret działania preparatu Sunekos® polega na unikalnym składzie tj.: opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym, dzięki któremu syntetyzowany jest nie tylko kolagen, ale i elastyna. W efekcie skóra doznaje naturalnego liftingu, staje się nawilżona i rozjaśniona. Preparat niweluje zmarszczki, redukuje cienie pod oczami oraz sprawia, że skóra nabiera „wiosennego” blasku. W zależności od potrzeb skóry dobieram odpowiedni wariant preparatu Sunekos®: 200 lub 1200 – tłumaczy dr Joanna Bielska-Gawron.

Krok 2 – profesjonalna pielęgnacja w domu

Kolejnym krokiem idealnie skrojonej pielęgnacji jest ten, który służy podtrzymaniu efektów zabiegu i ochronie skóry od zewnątrz. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej linii kosmetyków Nutrakos możesz być pewna, że Twoja skóra znajduje się pod najlepszą opieką. Preparaty te są komplementarne ze wspominanym wcześniej zabiegiem Sunekos® i zawierają to, co najlepsze dla Twojej skóry: kwas hialuronowy i aminokwasy, które stymulują komponenty strukturalne macierzy pozakomórkowej, takie jak kolagen i elastyna. W zależności od potrzeb możesz wybrać produkty o właściwościach bioregeneracyjnych, nawilżających, ochronnych, stymulujących czy ujędrniających. Warto stosować tego typu produkty, aby pobudzać naturalne procesy regeneracyjne skóry, odżywić i stymulować skórę w profesjonalny sposób.

  Krok 3 – uzupełniająca suplementacja

- Idąc krok dalej, w celu uzupełnienia wiosennej kuracji dla skóry, oprócz iniekcji w gabinecie i pielęgnacji w domu, warto zastosować suplement diety Nutrakos Aminoshots. To produkt zawierający tę samą sekwencję 6 aminokwasów co Sunekos® 200 i 1200. Dzięki swoim właściwościom pozwala odżywić organizm od wewnątrz (również wspierając w budowaniu odporności), także na długi czas po wyjściu z gabinetu. Warto go stosować codziennie by poprawić elastyczność i nawodnienie skóry oraz podtrzymać jej dobry stan. Co więcej, suplement ten działa nie tylko na poprawę wyglądu i kondycji skóry, ale także pozytywnie wpływa na włosy oraz paznokcie – dodaje dr Joanna Bielska-Gawron.

Oto więc przepis na kompleksowe „odrodzenie się” skóry na wiosnę! Taka komplementarna pielęgnacja, to najlepszy sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał zdrowej i pięknej skóry na nowy sezon!

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ