Partner serwisu
22 lutego 2021

Nowość: 20 SECONDS MAGIC EYE TREATMENT od Veoli Botanica

Kategoria: Nowości

Liftingująco-naprawcze, transformujące serum pod oczy i na powieki z kofeiną, peptydami, kwasem hialuronowym i kompleksem Beautifeye™.

Nowość: 20 SECONDS MAGIC EYE TREATMENT od Veoli Botanica

Skóra wokół oczu jest najdelikatniejsza na całym ciele, a także wyróżnia się specyficzną budową. Naskórek w tej okolicy jest znacznie cieńszy niż na policzkach, czy czole, jego grubość to zaledwie 0,04 mm.
  
Przez tak ograniczoną barierę prześwitują naczynka krwionośne, co objawia się widocznością cieni pod oczami. Jakby tego było mało, powieki mają skłonność do zatrzymywania wody.

  Przyczyny tego stanu rzeczy należy szukać w spowolnionej pracy układu limfatycznego. W okolicy oczu jest mniej gruczołów łojowych, a co za tym idzie mniej sebum. To ważne, bo jest ono składnikiem bariery hydrolipidowej, która powinna szczelnie chronić skórę przed wpływem środowiska zewnętrznego, suchego powietrza, klimatyzacji. Brak naturalnej i wystarczającej ochrony sprawia, że skóra szybciej ulega przesuszeniu i tym samym pojawiają się na niej drobne zmarszczki.

Wszystkie te specyficzne cechy skóry okolic oczu sprawiają, że wymaga ona dopasowanej i specjalistycznej pielęgnacji. Dlatego też, opracowaliśmy roślinny dermokosmetyk, dedykowany tej strefie.
  
Stworzyliśmy go w oparciu o skuteczne składniki aktywne pochodzenia naturalnego oraz towarzyszącą nam od początku istnienia marki filozofię „clean beauty”. Tak powstało liftingująco – naprawcze, transformujące serum pod oczy i na powieki Veoli Botanica, które dołącza do linii profesjonalnych dermokosmetyków roślinnych celowanych w problemy skóry.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ