Partner serwisu
24 listopada 2020

NOWOŚĆ: NUXE RÊVE DE MIEL® ULTRAODŻYWCZY BALSAM DO UST

Kategoria: Nowości

Marka NUXE, jak co roku w okresie jesiennym prezentuje 3 limitowane wersje ultraodżywczego i regenerującego balsamu do ust, któremu trudnosię oprzeć. Miłośnicy produktu mogą wybrać wśród wersji BEE FREE, BEE HAPPY oraz WE LOVE BEES nawiązujących do ważnych dla marki wartości. Każdy balsam w limitowanej edycji ma swój wyjątkowy słoiczek w różnych odcieniach bursztynu.Rozkoszuj sięsmakowitą kompozycją miodu i składników naturalnego pochodzenia, które ukoją i nawilżą Twoje usta.

NOWOŚĆ: NUXE RÊVE DE MIEL® ULTRAODŻYWCZY BALSAM DO UST

Formuła kultowego balsamu Rêve de Miel® posiada miód, wosk pszczeli oraz propolis. Miodowa kuracja przywraca komfort i ukojenie przesuszonej skórze oraz działa naprawczo na popękaną i suchą skórę ust

Miodowy balsam do ust zawiera również cenneolejki roślinne oraz masło shea, aby wzmocnićefekt nawilżenia ust. W warunkach ekstremalnych, w temperaturze poniżej 25°C balsam okazał się skuteczny w walce z mrozem:

  • Ukojenie skóry ust: + 57%
  • Odbudowanie skóry ust: +36%
  • Nawilżenie skóry ust: +54%

Bogata, miodowakonsystencja oraz charakterystyczny zapach z nutami grejpfruta i cytryny sprawiają, że balsam dostarcza wyjątkową przyjemność stosowania.

NUXE JEST ZAANGAŻOWANYW OCHRONĘ PSZCZÓŁ

Od ponad dziesięciu lat NUXE wspiera aktywnie inicjatywę Un Toit pour les Abeilles (dach dla pszczół), sponsorując ule i rozwój kolonii pszczół w Wogezach. W 2018 roku Luwr po raz pierwszy w historii otworzył swoje ogrody, gdzie w sercu kwiecistej łąki Jardin des Tuileriesmarka Nuxe postawiła 6 uli. Działanie to ma na celu podniesienie świadomości społeczeństwa na temat zdrowia i ochrony pszczół.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ