Partner serwisu
05 października 2020

Czarne złoto z Bieszczad – Balsam do brody ZEW for men

Kategoria: Naturalne POLSKIE

Balsam ZEW for men z węglem drzewnym z Bieszczad okiełzna odstające włosy, odpowiednio ułoży, nawilży i nabłyszczy brodę oraz nada jej lekko skórzano-drzewny zapach. Działanie balsamu oparte jest na naturalnych olejach roślinnych – kokosowym, arganowym, bawełnianym, dyniowym, migdałowym i kameliowym. Nienasycone kwasy tłuszczowe zapobiegają przesuszeniu włosów i sprawiają, że broda jest odpowiednio odżywiona.

Czarne złoto z Bieszczad – Balsam do brody ZEW for men

Po pierwsze… węgiel

W balsamie zawarty jest również węgiel drzewny – jeden z głównych składników aktywnych kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men. Węgiel pochodzący z bieszczadzkich gór, zwany również czarnym złotem z Bieszczad, ma działanie oczyszczające i odświeżające. Dzięki właściwościom absorbującym wchłania zanieczyszczenia z otoczenia, tworzy barierę ochronną dla skóry i wspomaga jej regenerację. Pochodzący z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat, węgiel drzewny uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Balsam z racji jego dużej zawartości charakteryzuje czarny kolor i działanie detoksykacyjne, oczyszczające oraz bakteriobójcze.

Polski i łatwy w użyciu

Podobnie jak inne produkty ZEW for men, balsam z węglem drzewnym został stworzony w Polsce z zastosowaniem prostych i przyjaznych środowisku rozwiązań. Marka dba również o to by jej produkty były jak najbardziej naturalne. Dzięki temu balsam do brody ZEW for men jest: naturalny, odpowiedni dla wegetarian i ma właściwe dla skóry pH.

Balsam do brody ZEW for men to jednak nie tylko dobry jakościowo naturalny skład, ale także łatwość w użytkowaniu. Eksperci marki radzą by po dokładnym umyciu i opłukaniu brody, osuszyć ją ręcznikiem, nabrać balsam na palec i rozsmarować w dłoniach. Następnie wystarczy nałożyć go na włosy i modelować zgodnie z upodobaniami. Eksperci dodają, że do wyczesania i ułożenia balsamu można użyć także kartacza, który pomoże okiełznać gęstsze i dłuższe brody.

źródło: ZEW for men
fot. ZEW for men
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ