Partner serwisu
05 października 2020

Botaniczna mgiełka do ciała nawilżająca Aqua Virtualle oraz Serum w płynie Organic Man od Organic Life

Kategoria: Naturalne POLSKIE

Organic Life to polski producent dermokosmetyków naturalnych, inspirowanych tradycją zielarską i opartych na współczesnej nauce oraz badaniach. Więź marki z naturą to nie tylko roślinne składy, Organic Life kluczowe rośliny do swoich produktów uprawia na własnych plantacjach w Górach Sowich, na Sycylii i Peloponezie. Wizytówką firmy są autorskie receptury, łączące działanie wielu roślin z różnych części świata.

Botaniczna mgiełka do ciała nawilżająca Aqua Virtualle oraz Serum w płynie Organic Man od Organic Life

Cel: nawilżenie

Odpowiednie nawilżenie skóry jest podstawowym elementem pielęgnacji, zwłaszcza przy współczesnym tempie życia. Seria Aqua Virtualle jest najszerszą w ofercie Organic Life – 11 produktów, które dbają o optymalne nawilżenie, towarzysząc w codziennej higienie, demakijażu i pielęgnacji. Mgiełka Aqua Virtualle to nawilżanie i orzeźwienie skóry w przyjemnej i wygodnej formie, którą zechcesz mieć zawsze przy sobie. Jest całkowicie wegańska - tworzą ją wyłącznie składniki roślinne. To delikatna i skuteczna kompozycja, stworzona z myślą o wrażliwej skórze, także alergicznej i osobach, które dopiero zaczynają pielęgnację roślinnymi kosmetykami – nie ma w niej nich żadnych sztucznych dodatków zapachowych. W recepturze pojawia się 10 wyciągów ziołowych, które dzięki formie kosmetyku niemal natychmiast przywracają skórze komfort i właściwe nawilżenie oraz pomagają je zatrzymać.

Męska pielęgnacja

Pielęgnacja męskiej skóry pozwala zachować ją w dobrej kondycji na dłużej, choć mówi się, że mężczyźni dbają o siebie mniej chętnie. Organic Man jest jedną z najbardziej kompleksowych męskich serii kosmetycznych, dostępnych obecnie na rynku. Prawdopodobnie najszerszą wśród kosmetyków naturalnych. Serum w płynie to skoncentrowana moc roślin w wygodnej, płynnej formie, która szybko wnika w skórę i jest łatwa w aplikacji. Wyciągi z 8 roślin i składniki aktywne wspierają naturalne procesy regeneracji skóry i wzmacniają ją, pozostawiając ją w dobrej kondycji. Receptura produktu dopasowana jest do potrzeb męskiej cery, by zapewnić gładkość, elastyczność i nawilżenie.

 

źródło: Organic Life
fot. Organic Life
Marta
2020-10-10
Używam tych kosmetyków od ponad 3 lat i wciąż, nieustannie jestem nimi zauroczona.
Grażyna Kołt
2020-10-12
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ