Partner serwisu
05 października 2020

SKIN REJUVENATION – serum do twarzy od MANUFAKTURY NATURALIS

Kategoria: Naturalne POLSKIE

Produkt został stworzony z myślą o skórze szarej i zmęczonej, potrzebującej regeneracji, blasku i nawilżenia. Zawiera naturalną kompozycję składników, które poprawiają kondycję skóry, a innowacyjność serum opiera się na działaniu mieszanki drogocennych tłuszczów roślinnych.

SKIN REJUVENATION – serum do twarzy od MANUFAKTURY NATURALIS

Witamina C

Zawarta w nim aktywna witamina C w postaci tetroizoplamitynu askorbylu poprawia stan naczyń krwionośnych i rozjaśnia cerę. Dodatkowo wzmocnione zostało ekstraktem z granatu, który w swoim składzie zawiera kwas punikowy(60%), sprzężony kwas linolenowy, tokoferole, sterole i skwalan. Jest świetnym antyoksydantem, poprawia elastyczność skóry, zapobiega jej starzeniu i wspomaga jej odnowę.

Oleje

Olej z pietruszki poprawia krążenie, wzmacnia kruche ściany naczyń krwionośnych i posiada właściwości rozjaśniające. Jest bogatym źródłem jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych: kwasu petroselinowego (68-72%) o działaniu nawilżającym, poprawiającym koloryt skóry kwasu linolowego (16-20%) o działaniu normalizującym keratynizację ujść gruczołów łojowych kwasu oleinowego (8-10%) o działaniu regenerującym kwasu α-linolenowego.

Olej z opuncji figowej doskonale nawadnia tkankę, sprawia, że ta staje się sprężysta i mniej podatna na szkodliwe działanie wolnych rodników. Zmniejsza także ryzyko powstania nowych zmarszczek. Działa jak eliksir młodości, aktywując funkcje życiowe komórek, które z wiekiem ulegają zahamowaniu. W efekcie poprawia się struktura i wygląd skóry .

Macerat z żywokostu posiada silne właściwości regeneracyjne i nawilżające. Żywokost lekarski jest bogatym źródłem śluzu roślinnego, dzięki czemu macerat z żywokostu wykazuje silne właściwości udrażniające i emoliencyjne.

Olej z ogórka posiada w swoim składzie 3 główne nienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. kwas linolowy i gamma-linolenowy, czyli GLA), minerały, witamina C i B1, sole mineralne (m.in. krzemionka), pierwiastki śladowe (m.in. magnez, potas, cynk, żelazo) i naturalne tokoferole. Poprawia elastyczność skóry i redukuje zmarszczki. Dodatkowo wartościowe składniki znajdujące się w oleju z ogórka oczyszczają i nawilżają skórę.

Ekstrakt CO2 z granatu zawiera w swoim składzie kwas punikowy(60%), sprzężony kwas linolenowy, tokoferole, sterole i skwalan. Jest świetnym antyoksydantem, poprawia elastyczność skóry, zapobiega jej starzeniu i wspomaga jej odnowę.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ