Nowość od Resibo... Have Some Tan
Have Some Tan! naturalny tonik samoopalający to nowa propozycja od Resibo. Odrobina słońca na Twojej skórze każdego dnia. Zdrowa, promienna i naturalnie opalona skóra. Bez smug i przebarwień, za to z przepięknym efektem glow.
![Nowość od Resibo... Have Some Tan Nowość od Resibo... Have Some Tan](Resources/ar/78251/78473/1598342879094474.jpg)
Efekt pięknej, zdrowej opalenizny w naturalny, bezpieczny i przyjazny sposób. Starannie dobrana kompozycja naturalnych składników sprawia, że Twoja skóra w zaledwie kilka godzin wygląda jak muśnięta słońcem, bez konieczności wystawiania jej na działanie promieni słonecznych.
Lekki i nawilżający tonik to doskonała, naturalna alternatywa dla kremów i balsamów dających efekt opalenizny. Idealny dla każdego rodzaju skóry.
Pro-składnik. Vegetan® FL
Ten certyfikowany składnik to roślinny DHA (dihydroxyaceton). Wytwarzany jest na bazie pszenicy, kukurydzy i buraka. Dzięki reakcji z rogową warstwą naskórka, w której wytwarzane są brązowe melanoidyny, nadaje skórze delikatny i skuteczny efekt opalenizny. Jest całkowicie bezpieczny i łagodny dla skóry, a opalenizna znika w taki sam sposób jak ta słoneczna.
Wyjątkowo przyjazny sposób na uzyskanie pięknej, promiennej, naturalnie opalonej skóry. Starannie dobrana kompozycja składników sprawia, że Twoja skóra wygląda jak muśnięta słońcem bez konieczności wystawiania jej na działanie promieni słonecznych. Subtelne reakcje roślinnego dihydroxyacetonu (DHA) z aminami, peptydami i aminokwasami obecnymi w rogowej warstwie naskórka sprawiają, że skóra zostaje delikatnie i równomiernie zabarwiona, jak po kąpieli słonecznej. Efekt jest identyczny, ale o niebo zdrowszy. Dihydroxyaceton jest odporny na wodę, więc opalenizna się nie zmywa, tylko stopniowo zanika w miarę, jak złuszczają się martwe komórki warstwy rogowej. Co więcej, działanie DHA możesz stopniować, kontrolując w ten sposób odcień opalenizny, od jasnego do ciemnego, za pomocą liczby i częstotliwości aplikacji. Dodatkowo zawarte w toniku składniki, takie jak roślinny propanediol, roślinna gliceryna i hialuronian sodu działają silnie nawilżająco i ochronnie. Ekstrakt z malwy zapobiega przeznaskórkowej utracie wody, a wyciągu z maku polnego i kurkumy to bardzo silne antyoksydanty, które dbają o regenerację i poprawę kondycji skóry. Lekki i nawilżający tonik samoopalający to doskonała, naturalna alternatywa dla kremów i balsamów dających efekt opalenizny. Dzięki swojej konsystencji jest uzupełnieniem, a nie kolejnym dodatkiem do pielęgnacji. To sprawia, że możesz nadal stosować ulubione kremy, dostarczając skórze wszystkich składników, których potrzebuje. Świeża, ziołowo-kwiatowa kompozycja zapachowa sprawia, że nakładanie toniku jest przyjemne i orzeźwiające.
Więcej resibo.pl
Komentarze