Partner serwisu
09 lipca 2020

OnlyBio uruchomiła licznik zaoszczędzonych Butelek

Kategoria: Z życia branży

OnlyBio.life wierzy, że możemy wygrać walkę o bezpieczny, czysty świat tylko wspólnie. Firma tworzy produkty w 100% naturalne, zapakowane w 100% ekologiczne opakowania, produkowane w 100% ekologicznej, zielonej fabryce i z pierwszą w Polsce z tak zaawansowaną automatyką i autorskim systemem dezynfekcji stację refill, gdzie Klienci mogą skorzystać ze specjalnych automatów do napełniania butelek wielorazowego użytku naturalnymi kosmetykami ONLYBIO i środkami czystości ONLYECO.

OnlyBio uruchomiła licznik zaoszczędzonych Butelek

Od dzisiaj na swojej stronie www.onlybio.life firma uruchomiła licznik zaoszczędzonych plastikowych opakowań. Każdy może wejść na stronę i sprawdzić ile wspólnie zaoszczędziliśmy butelek.

Dzięki stacji refill minimalizujemy ilości zużytego plastiku, gdyż każdego opakowanie kupione w refill stacji możemy uzupełniać wiele razy.

W stacji dostępne są naturalne, ekologiczne produkty, posiadające certyfikat ECOCERT: szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło w płynie, płyn do prania tkanin, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń.

Pamiętaj, świat jutra będzie jedynym światem, który będą znały kolejne pokolenia. Zawalczmy o niego razem. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom każdego dnia zmniejszamy ilość wyprodukowanych plastikowych opakowań!

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ