Partner serwisu
17 czerwca 2020

Żel antybakteryjny Joanna

Kategoria: Nowości

Małe, podręczne żele antybakteryjne są wygodne, bo można je mieć zawsze przy sobie. Mają jednak jedną wadę: szybko się kończą. A teraz, kiedy higiena dłoni jest szczególnie ważna, nasze zapotrzebowanie na tego typu produkty są większe niż kiedykolwiek. Dlatego żel antybakteryjny  Joanna można już kupić w trzy razy większym opakowaniu. Niezwykle wygodnym, bo z pompką, dzięki której od razu wyciśniesz odpowiednią ilość produktu.

Żel antybakteryjny Joanna

Nowa butelka mieści aż 300 ml antybakteryjnego żelu, którego skuteczność w eliminowaniu szkodliwych drobnoustrojów jest potwierdzona badaniami. Dzięki wysokiej, 70% zawartości alkoholu doskonale odkaża skórę bez użycia wody i neutralizuje szkodliwe drobnoustroje, a przy tym nawet często stosowany, nie przesusza i nie podrażnia dłoni.  Nowe opakowanie z pompką ułatwia aplikację odpowiedniej ilości wystarczającej, by rozprowadzić żel równomiernie na całej powierzchni dłoni i w przestrzeniach między palcami, dzięki czemu działa skutecznie, a jednocześnie jest niezwykle wydajny.

Buteleczkę można ustawić w łazience, by dodatkowo zdezynfekować umyte wcześniej dłonie. W kuchni, aby szybko zaaplikować żel na przykład po rozpakowaniu zakupów czy przyrządzaniu dań mięsnych lub rybnych. Albo w widocznym miejscu w salonie, żeby każdy z domowników i gości miał preparat antybakteryjny na wyciągnięcie ręki. Po nałożeniu żel błyskawicznie odparowuje, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości. Nie należy go spłukiwać.

P.S. A w podróży, pracy czy szkole dobrze mieć przy sobie bardziej „torebkowe”, stumililitrowe opakowanie żelu antybakteryjnego, które oczywiście wciąż jest dostępne.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ