Gorący temat
17 marca 2020

Delia Cosmetics: o szumie informacyjnym, jaki powstał wokół żeli o działaniu antybakteryjnym Dr. Szmich

Kategoria: Z życia branży

Jak podaje Delia Cosmetics: Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele Delii, #fajnebabki i #fajnifaceci! Pragniemy ustosunkować się do szumu informacyjnego, jaki powstał wokół żeli o działaniu antybakteryjnym Dr. Szmich. W związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 (koronawirus) postanowiliśmy wykorzystać nasze moce i możliwości, by zapewnić produkt deficytowy.

Delia Cosmetics: o szumie informacyjnym, jaki powstał wokół żeli o działaniu antybakteryjnym Dr. Szmich

A oto kilka faktów na jego temat:

FAKT 1 Delia Cosmetics Sp. z o.o. jest producentem żeli, które powstały pod odrębną marką Dr.Szmich.

FAKT 2 Receptura żeli została stworzona w zakamarkach naszych laboratoriów już kilka lat temu. Jest sprawdzona, przebadana dermatologicznie, została poddana testom aplikacyjnym i badaniom skuteczności antybakteryjnej. Tak jak wszystkie kosmetyki, które Wam oferujemy - ten produkt jest bezpieczny i potwierdzają to badania.

FAKT 3 Możecie się spotkać z różnymi wersjami żelu – produkujemy pojemności od 50ml do 500ml i wykorzystujemy różnorodne opakowania, które mamy dostępne.

FAKT 4 Wszystkie wykorzystywane przez nas opakowania są czyste, nieużywane, nienapełniane wcześniej. Żel to ich pierwszy domownik.

FAKT 5 Oklejamy etykietą także opakowania z nadrukiem (czyste w środku i wcześniej nienapełnianie). Dlaczego? Ponieważ standardowy czas oczekiwania na opakowania to 2 miesiące. Przy trwającej epidemii i całkowitym braku na rynku jakichkolwiek środków antybakteryjnych i antywirusowych uznaliśmy, że szybkie działanie w celu ochrony zdrowia Polek i Polaków jest ważniejsze, niż nieskazitelny wygląd (a przecież teraz i tak #zostajemywdomu).

FAKT 6 Żel mocno pachnie, bo zawiera 70% alkoholu.
Żel może zmywać lakier do paznokci – bo tak działa alkohol.
Żel może działać drażniąco na skórę w zależności jak bardzo wrażliwa ona jest – bo tak również może działać alkohol (przypominamy o zaleceniu GIS, by używać preparatów z minimum 60% zawartością alkoholu). Dorzuciliśmy do niego D-pantenol i ekstrakt z aloesu, ale i tak rekomendujemy, by przy sobie mieć również krem do rąk, który zadba o dłonie w okresie wzmożonej walki z wirusami.

FAKT 7 Żel jest bezbarwny. Zmywacz do paznokci w kremie jest biały, a jego konsystencja jest bardziej zwarta. To dwie zupełnie różne formuły.

Podsumowując gwarantujemy, że w każdym produkcie oznaczonym logo marki Dr. Szmich jest żel o działaniu antybakteryjnym.

źródło: Delia Cosmetics
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ