07 lutego 2020

IOSSI: HURRA mamy 5 lat!

Kategoria: Z życia branży

IOSSI: Emocje buzują jak bąbelki Prosecco, które chłodzi się właśnie w lodówce i niecierpliwie czeka na otwarcie. Celebrować chcemy również z Tobą, ale… o tym będzie za chwilkę…  

 

IOSSI: HURRA mamy 5 lat!

Ten piątek to pozornie znane rytuały: oczekiwanie w kolejce do kawy, śniadaniowe rozmowy, Funia śmigająca między nogami niczym czarna, futrzasta strzałka. W tej zwykłej-niezwykłej codzienności przy Puszczy, którą stworzyła dla nas Joanna, jest niezwykła bliskość, którą naprawdę warto dziś uczcić.

Nowy krem do rąk!
Brawo my!

Mocno wierzę, że tajemnym składnikiem każdego kosmetyku {iossi} jest… dobra energia ludzi, którzy je tworzą. My po prostu bardzo lubimy razem pracować, uczyć się i zachwycać botanicznym światem. To jest nasze spoiwo.

Lubimy też, gdy dzieją się małe-wielkie cuda: wspólnymi siłami udało nam się zgrać wszystkie szczegóły, dzięki czemu to właśnie dzisiaj ruszamy ze sprzedażą MORELI - aksamitnej kuracji do rąk!

Jeszcze jeden powód do toastu.

Pięć lat naprawdę robi wrażenie. Dziękuję Ci, że śledzisz naszą wędrówkę i jesteś częścią wyjątkowej społeczności {iossi} - kochającej naturę i czerpiącej z niej nieskończone inspiracje.

Z okazji naszego święta zaplanowaliśmy dla Ciebie niespodziankę. Pakując zamówienia złożone właśnie dzisiaj, czyli 07.02.2020 (do magicznej godziny 23:59), Karina z Tomkiem dokładać będą PREZENT krem Aksamitna Róża 15 ml.

To czułość zamknięta w słoiczku, od nas - dla Ciebie.

Nasza pracownia mieści się w urokliwym Kłaju. Puszcza Niepołomicka, zagląda nam w okna :) To tutaj robimy dla Was piękne, nasycone dobrem kosmetyki. Pobudzają przy tym zmysły sprawiając, że codzienna pielęgnacja staje się rytuałem, do którego wraca się z przyjemnością. 

źródło: iossi
fot. iossi
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ