Partner serwisu
15 listopada 2019

Wpływ naturalnych kosmetyków na zdrowie

Kategoria: Z życia branży

W Twoim ciele, na twarzy widać dużo – czy żyjesz w stresie, czy bierzesz do siebie ocenę innych? Czy dostarczasz sobie jedzenia, które prawdziwie Ciebie odżywia, czy takiego, które wyczerpuje z energii? Nie da się ukryć, że to co myślisz, jak sam czujesz się ze sobą i to jak odbierasz rzeczywistość, ma największy wpływ na to jak wyglądasz.

Wpływ naturalnych kosmetyków na zdrowie

W ciele kumulują się emocje, stresy, lęki. Z wiekiem kurczymy się, wykrzywiamy, garbimy i stajemy coraz to mniej ruchliwi, to wszystko przez emocje. Ruch to energia życia, człowiek pełen radości – ma skrzydła, ciągnie go do życia w ruchu. Wszystko co myślisz, pijesz, spożywasz i nakładasz na skórę nie pozostaje obojętne, wraz z wiekiem wychodzi, odbijając się na naszej urodzie i zdrowiu.

Więcej przeczytasz na trawiaste.eu

Hania
2019-11-18
Od niedawna zainteresował mnie temat naturalnych kosmetyków, zaczęłam zwracać uwagę na to, co kupuję. Czytam dokładnie etykiety produktów, ale w drogeriach wbrew pozorom wciąż ciężko trafić na naturalne, dobrej jakości i nie rujnujące cenowo kosmetyki. Moim ostatnim odkryciem jest sklep Forever Aloes z naturalnymi kosmetykami z aloesu, a konkretnie rewelacyjny naturalny dezodorant Aloe Ever Shield - długotrwały i mega delikatny, więc można go nakładać od razu po depilacji więc super sprawa, polecam fanom naturalnych kosmetyków ;)
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ