06 listopada 2019

Prezes MPS International Wanda Stypułkowska wśród 10 kobiet biznesu

Kategoria: Z życia branży

Prezes MPS International Wanda Stypułkowska, jako jedyna przedstawicielka branży kosmetycznej, a przy okazji jedyna reprezentantka regionu koszalińskiego, została nominowana przez redakcję „Pulsu Biznesu” w plebiscycie czytelników Kobieta Biznesu 2019. Głosowanie trwa do 20 listopada.

Prezes MPS International Wanda Stypułkowska wśród 10 kobiet biznesu

Redakcja „Pulsu Biznesu” organizuje ranking 100 Kobiet Biznesu, w którym o miejscu na liście decydować będą wyniki finansowe zarządzanych przez panie przedsiębiorstw w okresie od 2017 do 2018 roku. Ranking podzielony będzie na dwie kategorie: firm, które w badanych latach osiągnęły obrót poniżej 50 mln zł oraz tych z większym obrotem.

Rankingowi towarzyszy także plebiscyt czytelników „Pulsu Biznesu”, do którego redakcja wybrała 10 pań spośród zgłoszonych kandydatek. Wśród nich znalazła się Wanda Stypułkowska, prezes MPS International. Redakcja doceniła wieloletnie zarządzanie koszalińskim przedsiębiorstwem, ekspansję na rynki zagraniczne, rosnące zatrudnienie i wiele projektów związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

– Cieszę się, że znalazłam się w tak znamienitym gronie – mówi Wanda Stypułkowska. – Z pewnością do plebiscytu było zgłoszonych wiele pań, które z równie wielką pasją poświęcają się swojemu biznesowi oraz podejmują wiele działań godnych zauważenia. Tym bardziej jestem zadowolona, że redakcja zdecydowała się mnie wyróżnić.

Podstawowym celem rankingu 100 Kobiet Biznesu jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią. Ranking najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce zostanie opublikowany w grudniu w specjalnym dodatku do dziennika „Puls Biznesu”, a ogłoszenie wyników zaplanowano na 5 grudnia podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ