02 października 2019

Wycofanie produktu ze sprzedaży - Bevola żel pod prysznic Wild Rose 500 ml

Kategoria: Aktualności

Producent Weulbier-Kosmetik GmbH dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt: Bevola żel pod prysznic Wild Rose 500 mL (żel pod prysznic z gliceryną i ekstraktem z dzikiej róży), EAN 4337185216060, Nr partii: 91410019, Wyprodukowany przez: Weulbier-Kosmetik GmbH, Köthener Straße 70, 06847 Dessau-Roßlau, Niemcy

Wycofanie produktu ze sprzedaży - Bevola żel pod prysznic Wild Rose 500 ml

W ramach rutynowej kontroli wykryto zwiększoną ilość bakterii rodzaju Pluralibacter gergoviae.

Bakterie te występują powszechnie w środowisku. Mogą one prowadzić u osób o słabszej kondycji zdrowotnej lub w przypadku istniejących uszkodzeń skóry do zakażeń bakteryjnych. Ponieważ nie można wykluczyć ryzyka dla zdrowia, klienci powinni koniecznie zastosować się do poniższego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem, z podanym numerem partii.

Produkt był dostępny w sklepach sieci Kaufland. Firma Kaufland natychmiast zareagowała i wycofała go ze sprzedaży. Produkt można zwrócić w każdym markecie Kaufland, także bez okazywania paragonu, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup.

Producent Weulbier-Kosmetik GmbH przeprasza wszystkich klientów za zaistniałe niedogodności.

W przypadku pytań klientów dostępna jest bezpłatna Infolinia Kaufland: 800 300 062 (czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 i w soboty od 08:00 do 17:00).

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ