Partner serwisu
21 sierpnia 2019

SheFoot zmienia się na 5. urodziny

Kategoria: Aktualności

SheFoot już od pięciu lat towarzyszy polskim konsumentkom. Została stworzona, aby podziękować naszym stopom za to, że tak dzielnie niosą nas przez świat. Sprawiła, że ich codzienna pielęgnacja stała się jedną z przyjemniejszych chwil w ciągu dnia. Przez pięć lat produkty SheFoot zagościły na stałe w naszych łazienkach i kosmetyczkach, ale wierzymy, że stopy Polek zasługują na jeszcze więcej.

SheFoot zmienia się na 5. urodziny

Na swoje piąte urodziny, SheFoot postanowiła zmienić się i odświeżyć swój wizerunek. Od dziś kosmetyki SheFoot prezentują się w nowej odsłonie – nie tylko w jeszcze ładniejszych opakowaniach, ale także z ulepszonymi recepturami, dostosowanymi do nowego, restrykcyjnego prawa kosmetycznego. Eliminując niektóre składniki i przechodząc na bezalergenowe kompozycje zapachowe stworzono formuły, które minimalizują ryzyko uczuleń, a mimo to nadal pięknie pachną, szybko się wchniałają i zapewniają maksymalną funkcjonalność. Zwiększone dermobezpieczeństwo kosmetyków SheFoot potwierdzono w badaniach przeprowadzonych na najbardziej wrażliwej grupie kosnumentów produktów do stóp – diabetykach.

Nowe kosmetyki SheFoot to także jeszcze większa dbałość o przyrodę – brak składników odzwierzęcych oraz testowanych na zwierzętach (kosmetyki są wegańskie) oraz opakowania z materiałów pozyskiwanych z odpowiedzialnych źródeł (FSC).

Nowym elementem odświeżonej linii SheFoot jest także absolutna nowość na europejskim rynku – złuszczająca maska do stóp, której działanie ograniczone jest tylko do pięt.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ