Partner serwisu
14 sierpnia 2019

Naturalna pielęgnacja dla dzieci od Hagi Baby

Kategoria: Z życia branży

Hagi Baby to nowa, polska marka kosmetyków naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji dzieci. Wyodrębniła się z Hagi Cosmetics jako oddzielna linia produktów dla dzieci. Wszystkie kosmetyki oparte są na surowcach, których podstawę stanowią oleje roślinne bogate w składniki odżywcze. Założycielki firmy postawiły na prostą pielęgnację, w skład której wchodzi pięć bazowych produktów. Kosmetyki Hagi Baby zostały stworzone przez kobiety, które same są mamami. Produkty są bezpieczne dla dzieci, powstały przy udziale specjalistów: kosmetologów, pediatrów i chemików.

Naturalna pielęgnacja dla dzieci od Hagi Baby

W skład podstawowej linii Hagi Baby wchodzą: naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym, krem pod pieluszkę z olejem konopnym, naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym, oliwka do ciała z olejem makowym oraz naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów.

Produkty Hagi Baby powstały z potrzeby naturalnej pielęgnacji dla najmłodszych. Jedna z założycielek firmy stworzyła linię kosmetyków dziecięcych dla swojego synka. Postanowiła zrobić dla niego najlepsze z możliwych kosmetyków i tak powstało Hagi Baby. Połączyła dobre składniki pochodzenia naturalnego z ideą prostej pielęgnacji. Pięć podstawowych produktów było wystarczającą bazą do zadbania o higienę i pielęgnację malucha.

Inspiracją do stworzenia kosmetyków dla dzieci była Matka Natura wraz ze swoim bogactwem naturalnych surowców. Podstawę produktów Hagi Baby stanowią oleje roślinne obfitujące w składniki pielęgnacyjne o delikatnych właściwościach odżywczych. Receptura każdego z kosmetyków Hagi Baby została oparta o inny olej roślinny. W produktach znajdziemy między innymi: delikatny olej z pestek moreli, olej ryżowy chroniący skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, olej konopny łagodzący podrażnienia czy makowy zabezpieczający skórę przed utratą wody.

Naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym

Prawdziwa, tradycyjna kostka, wyprodukowana ręcznie z olejów roślinnych - ryżowego, kokosowego, rycynowego, z pestek moreli, oliwy z oliwek, i z organicznego masła kakaowego. Kosmetyk przeznaczony jest do mycia ciała podczas kąpieli. Zawiera cenne ekstrakty z bawełny i bławatka. Łagodnie pielęgnuje tworząc miękką pianę. Oczyszcza skórę po codziennych harcach. Polecany jest dla delikatnej skóry.

Naturalny krem pod pieluszkę z olejem konopnym

Ten krem to odpowiedź na dużą potrzebę małego człowieka. Użyty przy każdym przewijaniu chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniem. Krem zawiera olej ze słodkich migdałów i z konopi siewnej, masło shea oraz lanolinę. Pozostawia na skórze delikatny film ochronny zabezpieczający przed utratą wilgoci. Wysoka zawartość d-pantenolu i żelu z aloesu wspomaga łagodzenie podrażnień. Wszystko to dla zdrowej pupy. Krem należy używać na czystą i suchą skórę przy każdym przewijaniu.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym

Trzy niezwykle delikatne oleje: morelowy, ryżowy i makowy spotkały się w tym kremie, by odpowiedzieć na potrzebę pielęgnacyjną małego człowieka. Starannie dobrane składniki: masło shea i kakaowe, żel z aloesu, d-pantenol oraz skwalan, a także cenne ekstrakty z bawełny i bławatka zapewniają odpowiednie nawilżenie oraz ochronę wrażliwej skóry. Krem Hagi Baby jest dobry po kąpieli, po zabawie oraz zawsze wtedy, gdy jest potrzebny. Dla maluszków i starszaków, lubiany także przez mamy. Krem należy używać na czystą i suchą skórę buzi i ciała.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Naturalna oliwka do ciała z olejem makowym

Czy może być coś milszego niż przytulanie, głaskanie i całowanie niemowlaka? Dotyk, tak ważny w pierwszym okresie życia, buduje więź dziecka z matką. Oliwka Hagi Baby powstała, żeby umilić i ułatwić rytuały masowania i głaskania. Frakcja oleju oliwkowego i kokosowego stanowią lekką bazę. Oleje morelowy, makowy i jojoba zmiękczają i natłuszczają skórę. Mieszanka lekka i łagodna nadaje się dla maluchów i starszych dzieci zawsze wtedy, gdy skóra potrzebuje natłuszczenia, a mama i dziecko potrzebują głaskania. Produkt należy używać na czystą, suchą lub wilgotną skórę ciała.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów

Do mycia, pluskania, zabawy. Do wygłupów w kąpieli. Do ciałek zupełnie małych, tych większych oraz bardzo dużych. Do włosków, których prawie nie ma i gęstych czupryn. Zawiera bardzo delikatne środki myjące pochodzące z kokosa, olej ze słodkich migdałów, inulinę, d-pantenol i żel z aloesu oraz cenne ekstrakty z bawełny i bławatka. Całość jest czystą przyjemnością dla mamy i jej maluszka. Produkt należy używać do mycia ciała i włosów podczas kąpieli.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Kosmetyki Hagi Baby są tak dobrane, żeby odpowiedzieć na potrzebę kompleksowej pielęgnacji maluszka. Przynoszą długotrwałe efekty nawilżenia, odżywienia i natłuszczenia. Delikatnie pielęgnują, poprawiają zdrowy wygląd i przywracają stan równowagi płaszcza ochronnego skóry.

Hagy Baby to marka, która wyrosła z Hagi Cosmetics, polskiej firmy produkującej kosmetyki naturalne. Firmę tworzą mama – chemik/kosmetolog wraz z córkami. Wszystkie produkty są wytwarzane ręcznie, metodą tradycyjną, zgodne z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Więcej informacji na temat produktów firmy Hagi Cosmetics znajduje się na stronie: http://www.hagi.com.pl/

źródło: Hagi
fot. Hagi
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ