14 sierpnia 2019

To Ty definiujesz piękno #MojePięknoMojaHistoria

Kategoria: Z życia branży

Piękno jest dla każdej z nas. Dlatego Dove zachęca kobiety do odkrywania swego prawdziwego piękna, oferując im produkty zapewniające doskonałą pielęgnację ciała.

To Ty definiujesz piękno #MojePięknoMojaHistoria

Od wielu lat Dove mówi głośno NIE wyidealizowanemu, nierzeczywistemu wizerunkowi kobiety, jaki prezentowany jest na co dzień w mediach, reklamie czy telewizyjnych serialach. Dove chce uwolnić kobiety od presji bycia idealną, bez skazy, o nienagannej sylwetce, z określonym rozmiarem biustu, czy kształtem ust, bo w rzeczywistości my wszystkie jesteśmy piękne, i zasługujemy na bycie szczęśliwymi – a czy to w sobie dostrzeżemy i docenimy, zależy tylko od nas samych!

Czy wiesz, że aż 8 na 10 Polek chcę wyglądać jak najlepiej, a nie podążać za lansowanymi w mediach kanonami piękna, ale zaledwie 2 na 10 z nich uważa się za piękne*?

W Dove wierzymy, że piękno powinno być źródłem pewności siebie, a nie powodem negatywnych emocji. Dlatego właśnie inspirujemy kobiety, by chciały wyglądać jak najlepiej, ponieważ dzięki świetnemu wyglądowi i doskonałemu samopoczuciu czują się szczęśliwsze.

Poznaj historie sześciu Polek, które czują się piękne, ponieważ same definiują swoje pojęcie piękna. Dołącz do naszej akcji i podziel się z innymi swoją historią piękna używając #MojePięknoMojaHistoria

źródło: Dove
fot. Dove
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ