Partner serwisu
25 lipca 2019

L’Oréal Paris i dom mody KARL LAGERFELD ogłaszają współpracę

Kategoria: Z życia branży

L’Oréal Paris i dom mody KARL LAGERFELD ogłaszają współpracę, której efektem jest kolekcja kosmetyków do makijażu.

L’Oréal Paris i dom mody KARL LAGERFELD ogłaszają współpracę

Projekt kolekcji, zainicjowany przez niedawno zmarłego projektanta, ma być połączeniem jego charakterystycznego rock’n’rollowego stylu z niezobowiązującą francuską elegancją.

Kolekcja KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris, która ma być uwieńczeniem wizji piękna projektanta oraz jego twórczego dziedzictwa, zostanie przedstawiona 20 września 2019 r. Światowa premiera odbędzie się tydzień później, 27 września podczas Paris Fashion Week.

„Ta kolekcja makijażowa naprawdę odzwierciedla świat marki KARL LAGERFELD i to, co Karl kochał w makijażu – często stosował cienie do powiek, jako kolory w swoich szkicach” – powiedziała Caroline Lebar, Dyrektor ds. Wizerunku i Komunikacji w domu mody KARL LAGERFELD. „L’Oréal Paris głosi uniwersalne przesłanie piękna dla wszystkich. Karl lubił, gdy współpraca rezonowała z jego marką i mogła mieć prawdziwy wpływ na szerokie grono odbiorców”.

Związani poprzez swoje paryskie dziedzictwo, zarówno KARL LAGERFELD, jak i L’Oréal Paris, podzielają pionierskiego ducha i zobowiązanie by celebrować kobiecą siłę tworząc nowe i nieoczywiste rozwiązania. Kolekcja KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris została stworzona dzięki wsparciu naukowemu i eksperckiej wiedzy L’Oréal Paris. Wspierać ją będzie globalna kampania, w stylu niezwykle charakterystycznym dla Karla Lagerfelda.

„Dla marki L’Oréal Paris wszystkie współprace z projektantami mody są wielkim zaszczytem, ​​ale ten projekt jest dla nas szczególnie ważny i wymowny” – powiedziała Delphine Viguier, prezes L’Oréal Paris Global Brand. „Podczas gdy Karl zmienił oblicze mody, demokratyzując ją, L’Oréal Paris zobowiązuje się by tworzyć piękno w zgodzie z własnymi zasadami i pragnieniami wszystkich kobiet. Z niecierpliwością czekamy na pokazanie światu kolekcji makijażu, zrodzonej z tego kreatywnego połączenia: rockowego szyku domu mody KARL LAGERFELD oraz silnej i kobiecej wizji piękna L’Oréal Paris ”.

„Dla domu mody KARL LAGERFELD jest to ekscytujący moment, kiedy dwie paryskie ikony mody łączy wspólny projekt, a do tego w tak wyjątkowy sposób – na sposób Karla” – powiedział Pier Paolo Righi, dyrektor generalny KARL LAGERFELD.

Karl Lagerfeld, który zmarł w lutym, był jednym z najbardziej wpływowych i twórczych kreatorów mody od ponad pół wieku. Nie kierując się żadnymi regułami, śmiało wkroczył tam, gdzie nie ośmielił się wcześniej wejść żaden z projektantów, zmieniając własny wizerunek w odrębny styl. Kolekcja makijażu KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris zostanie ogłoszona 20 września 2019 roku.

źródło: newsrmtv.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ