30 maja 2019

LaQ zdradza jak powinien się myć prawdziwy facet

Kategoria: Z życia branży

Co powstanie z połączenia dobrych składników naturalnych, ekstraktu z chmielu, bezpośredniej komunikacji i dopracowanego designu? Żel, który w swojej łazience (lub garażu) będzie chciał mieć każdy facet! LaQ 8w1 doczekał się nie tylko rzeszy fanów, ale również nagrody Love Cosmetics Awards 2019!

LaQ zdradza jak powinien się myć prawdziwy facet

Żel pod prysznic dla facetów z ekstraktem z chmielu podbił Internet wyjątkową etykietą, a facetów dodatkowo swoją recepturą na bazie ekstraktu z chmielu i zapachem perfum. Przy tym wszystkim LaQ zadbał by był on wegański i bez silikonów.

Tyle o składzie, a Wy pewnie zastanawiacie się co takiego znalazło się na legendarnej już etykiecie? Przypominamy:

"Moglibyśmy się rozpisywać na temat dobroczynnych właściwości naszego żelu, ale, Panowie, bądźmy szczerzy – kto to czyta i kogo to obchodzi? Naszym żelem umyjesz włosy, twarz, ręce, ciało, jajka i pozostałe elementy hydrauliki. Możesz też nim wyszorować swojego psa*, a nawet umyć swój ukochany samochód.

*tylko za pisemną zgodą psa. Nie odpowiadamy za pogryzienia".

Efekty? Rzesza zadowolonych facetów, umytych aut i czystych psów, a do tego nagroda w kategorii "#Atrakcyjny koncept produktowy" podczas Love Cosmetics Awards 2019. Jury konkursu doceniło nie tylko oczko puszczone do panów przez LaQ, które pozwoliło firmie wyróżnić się na rynku, ale także prostotę i wielofunkcyjność kosmetyku.

Żeby było ciekawiej żel dostępny jest w dwóch wersjach graficznych – z koziołkiem w casualowym stroju dla luzaków i w eleganckim garniturze dla stylowych facetów!

Nie pozostaje nam już nic innego jak tylko w sezonie letnim obserwować rozszerzenie funkcji żelu na mycie motocykli, a u co odważniejszych prób mycia nim kotów ;)

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ