24 kwietnia 2019

Historia Dushki – marki ręcznie robionych naturalnych kosmetyków

Kategoria: Z życia branży

Dushka zaczęła się od pasji w słonecznym mieście leżącym nad morzem - w Odessie na Ukrainie.

Historia Dushki – marki ręcznie robionych naturalnych kosmetyków

Elena Dushechkina- założycielka Dushka (Duszka): Odkąd siebie pamiętam byłam wymagająca do kosmetyków, z których korzystałam. Jestem osobą, która zawsze czyta skład kremu, sprawdza zapach, testuje, wybiera i jeszcze raz sprawdza. Przez długi czas szukałam dla siebie odpowiednich kosmetyków i zawsze zastanawiałam się dlaczego naturalne kosmetyki muszą być nudne? Pozbawione ciekawych zapachów i aromatów?

Moje poszukiwania często kończyły się na żelach i kremach, gdzie jest napisane na opakowaniu "naturalne" lub "bio" i tak naprawdę z naturalnym to miało mało wspólnego albo kosmetyki rzeczywiście naturalne, ale bez tego co uwielbiam – wspaniałych zapachów, kolorów, pięknych opakowań.

5 lat temu, po kolejnym testowaniu "naturalnego" kremu o szaro-białym kolorze, wpadłam na pomysł! Już wcześniej w domu robiłam własne kolorowe mydełka z naturalnych składników, to dlaczego nie mogę spróbować czegoś nowego?

Chciałam stworzyć nie tylko jakościowe kosmetyki, ale coś więcej. Coś co będzie przynosić ludziom emocje przez zapachy, aromaty, kolory. Dlaczego naturalne kosmetyki muszą być monotonne?

I zaczęły się tygodnie eksperymentów, komponowania, próbowania różnych składników, kolorów, aromatów. Aż w końcu do długim czasie udało mi się stworzyć kosmetyki, w których sama zakochałam się. Byłam bardzo dumna z siebie i chciałam dzielić się swoimi produktami z innymi.

Zaczęłam brać udział w różnych wydarzeniach, jarmarkach gdzie pokazywałam swoje dzieła i coraz więcej wsparcia i pozytywnych opinii otrzymywałam. Dla mnie to było więcej niż motywacja. Zrozumiałam, że dużo ludzi szuka właśnie takich kosmetyków - kolorowych, aromatycznych i naturalnych.

Z czasem stworzyłam zespół, który rozdzielał moją pasję, znalazłam miejsce gdzie razem tworzyliśmy nasze perełki. Czy były trudności? Owszem :) Ale teraz rozumiem, że to wszystko było warte wysiłku.

Dzisiaj codziennie dostajemy od Was całą masę pozytywnych opinii, gdzie opowiadacie jak bardzo uwielbiacie nasze produkty. Czytając je nie mogę się nie uśmiechać, bo zdaje sobie sprawę, że moja pasja przerodziła się w coś większego. Pakując kolejną paczuszkę dla Was, chcemy przekazać nie tylko kosmetyki Dushka, ale też ciepło i emocje, które powstały w Odessie.

Co oznacza Dushka? Dushka to miła, radosna i pozytywnie nastawiona do życia oraz ludzi osoba.

Więcej Duskhka

źródło: Dushka
fot. Dushka
Karolina
2019-04-24
Uwielbiam te kosmetyki. A peeling-guma po prostu mój faworyt!!!
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ