12 kwietnia 2019

Dieta czekoladowa- zero kalorii

Kategoria: Z życia branży

12 kwietnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Czekolady i z tej okazji proponujemy dietę czekoladową, która ma zero kalorii.

Dieta czekoladowa- zero kalorii

To oczyszczająca maseczka CHIC CHIQ do twarzy w proszku z prawdziwą czekoladą, glinką fulerską oraz szczyptą lukrecji dla wyrównania kolorytu skóry i zwalczenia niedoskonałości. Mimo, że maseczka Chocolat składa się z czekolady zawierającej 70% prawdziwego kakao, to nie dodaje kilogramów. Stosuj regularnie.

  • Usuń makijaż i oczyść twarz.
  • Zmieszaj 2 do 3 łyżeczek proszku z ciepłą wodą lub wodą różaną do otrzymania pożądanej konsystencji.
  • Rozprowadź równomiernie na twarzy i szyi.
  • Pozostaw na ok. 10, max.15 minut
  • Delikatnie zroluj maseczkę, a pozostałość zmyj wodą.

Główne składniki: Ciemna czekolada jest silnym antyoksydantem, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami, oczyszcza oraz pomaga w redukcji przebarwień na skórze. Glinka fulerska (multani mitti) od czasów antycznych wykorzystywana w Indiach do dogłębnego oczyszczania nie tylko skóry, ale także i włosów. Korzeń lukrecji jest naturalnym rozwiązaniem w walce z przebarwieniami skóry spowodowanymi trądzikiem lub nadmiernym wystawianiem skóry na słońce.

To jedyna czekolada, która zamiast dodawać odejmuje. Mniej kalorii a więcej zdrowej, nawilżonej i wypoczętej skóry twarzy.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ