Partner serwisu
10 kwietnia 2019

Jadalna pielęgnacja skóry

Kategoria: Z życia branży

Moja Farma Urody to firma produkująca całkowicie naturalne, w stu procentach jadalne biokosmetyki i produkty spożywcze. Firma powstała na Podlasiu, współtworzy ją biochemik i biotechnolog – Monika Górska. Bazą Mojej Farmy Urody jest ekologiczne gospodarstwo i całkowicie naturalna uprawa wszystkich składników zawartych w produktach. Firma sprzedaje swoje produkty w Polsce, Europie, Dubaju, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Miłość do natury i przyrody

Moja Farma Urody to firma rodzinna. Od zawsze ziemia należąca do rodziny Moniki Górskiej uprawiana była ekologicznie, zgodnie z kalendarzem biodynamicznym, bez zastosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Wszystkie uprawy tworzą obieg zamknięty, nawet ziarna na kolejne zbiory nie pochodzą z zewnątrz. Rośliny, warzywa, zioła, kwiaty pielone są ręcznie – bez użycia maszyn. Biokosmetyki zawierają w swym składzie miody pochodzące z Puszczy Knyszyńskiej.

Zbiory gotowe, i co dalej?

Monika Górska jest pasjonatką naturalnej pielęgnacji skóry. Każdego dnia pracuje nad recepturami, analizuje skład i właściwości roślin, korzysta ze starych zielarskich receptur. Wszystkie produkty Mojej Farmy Urody powstają na bieżąco, zgodnie z zamówieniami klientek. Niektóre kosmetyki, oleje, octy, eliksiry występują sezonowo w zależności od dostępności roślin, ziół i warzyw, z których są zrobione. Wiele nich jest limitowanych, sezonowych, dostępnych tylko do wyczerpania danych zbiorów. Oleje tłoczone są we własnej tłoczni. Klientka otrzymuje produkt świeży, który trafia do słoiczka czy buteleczki najpóźniej 3 dni po wytłoczeniu.

Karmienie skóry na zewnątrz i od wewnątrz

Idea przewodnia Mojej Farmy Urody to dwutorowe odżywianie skóry. Wszystkie produkty są całkowicie naturalne, nie zawierają w swym składzie nawet wody. Wszystkie są jadalne. Linię produktów karmiących skórę od zewnątrz tworzą między innymi eliksiry na twarz, octy do pielęgnacji, maseczki. Kompatybilną linię produktów spożywczych uzupełniają oleje i octy do dań, sałatek i do przygotowywania beauty drink. Kuracje z wykorzystaniem produktów Mojej Farmy Urody działają leczniczo w przypadku zmian trądzikowych i pozwalają na naturalną, codzienną pielęgnację skóry, włosów i całego ciała.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ