11 lutego 2019

O kobietach intymnie

Kategoria: Nowości

Linia nowych produktów do higieny intymnej marki Nivelazione to skoncentrowane receptury o wielokierunkowym działaniu. Produkty dostosowane zostały do różnych potrzeb, dlatego znajdziemy wśród nich zarówno płyn do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, specjalistyczny płyn dla osób aktywnych i ze skłonnościami do infekcji oraz delikatną emulsję łagodzącą. Dzięki swojemu składowi opartemu o PRO-MICROBIOM COMPLEX nowości Nivelazione stanowią pierwszą w Polsce linię preparatów wspierającą naturalny mikrobiom miejsc intymnych!

O kobietach intymnie

Dbałość o właściwą higienę intymną stanowi istotny element dbania o nasze zdrowie. Niewłaściwa może doprowadzić do zaburzenia mikrobiomu czyli mikroorganizmów, które w naturalny sposób znajdują się na naszej skórze. Specjaliści marki Nivelzaione wiedzą, że najważniejsza jest profilaktyka pozwalająca uniknąć tak częstych przypadłości jak infekcje, podrażnienia czy upławy, których częstą przyczyną są właśnie zaburzenia mikroflory bakteryjnej. Dlatego stworzyli trzy wyjątkowe produkty przeznaczone nie tylko do codziennej pielęgnacji i ochrony miejsc intymnych, ale przede wszystkim niwelowania problemów. W każdym z nich znajdziemy PRO-MICROBIOM COMPLEX, który tworzy niesprzyjające środowisko do namnażania się niekorzystnych mikroorganizmów oraz KWAS MLEKOWY, który przywraca optymalne pH okolic intymnych i pomaga je utrzymać. W najnowszej linii Nivelazione znajdziemy:

Nawilżający płyn ginekologiczny

Pierwsza nowość marki powstała z myślą o codziennej pielęgnacji intymnej. Jej skład wzbogacony o PANTENOL łagodzi uczucie suchości i jednocześnie nawilża oraz redukuje pieczenie.

Probiotyczny żel kojący

Ten produkt dedykowany jest osobom aktywnym lub ze skłonnością do infekcji. Zawarty w nim PREBIOTYK wspiera profilaktykę przeciwgrzybiczą, a także pomaga utrzymać fizjologiczne pH.

Delikatna bezzapachowa emulsja łagodząca

Emulsja powstała z myślą o podrażnieniach i upławach. Dzięki INULINIE łagodzi objawy infekcji, nawilża i przywraca komfort miejsc intymnych.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ