Partner serwisu
25 czerwca 2018

MOKOSH otrzymał nagrodę specjalną - Qltowy Koncept 2018

Kategoria: Z życia branży

W eleganckich wnętrzach Villi Foksal wręczono nagrody w konkursie Qltowy Kosmetyk 2018.W tym roku producenci, dystrybutorzy i importerzy przedstawili rekordową liczbę blisko 600 zgłoszeń a jury otrzymało do oceny kilka tysięcy produktów.

MOKOSH otrzymał nagrodę specjalną - Qltowy Koncept 2018

Podczas uroczystej gali laureaci otrzymali statuetki i prawo do posługiwania się znakiem Qltowy Kosmetyk 2018. Spotkanie prowadziła popularna aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan. 42 produkty zostały nagrodzone statuetką i tytułem Qltowy Kosmetyk 2018. Ponadto, przyznano nagrody specjalne Qltowy Koncept 2018 za wyjątkowy pomysł na produkt bądź markę, zgodny z najnowszymi trendami konsumenckimi i oczekiwaniami rynku. Takim konceptem został uznany Brązujący balsam do ciała i twarzy Pomarańcza z cynamonem od MOKOSH. 

Ta nagroda jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale i motywacją. Mówi nam, że to co robimy podoba się szerszemu gronu odbiorców. Dzięki temu mamy energię do tworzenia kolejnych wyjątkowych produktów, a jako producent kosmetyków naturalnych możemy zapewnić, że szykujemy już kilka wspaniałych nowości. Bądźcie z nami!

podsumowuje wydarzenie zespół Mokosh. 

źródło: Mokosh
fot. Mokosh
Tagi: Mokosh
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ