Partner serwisu
10 czerwca 2024

Dyfuzor do aromaterapii od Klaudyny Hebda, który pomoże Ci w pełni czerpać z właściwości olejków eterycznych

Kategoria: Aktualności

Chcesz zadbać o swoją rodzinę, zrelaksować się, poprawić nastrój czy odświeżyć powietrze? W tym wszystkim pomoże Ci ten niewielki, bezprzewodowy dyfuzor. 

Dyfuzor do aromaterapii od Klaudyny Hebda, który pomoże Ci w pełni czerpać z właściwości olejków eterycznych

Korzystanie z zalet olejków eterycznych będzie z nim szybkie i proste. Dyfuzor jest bezwodny – dzięki temu cząsteczki olejków nie są rozcieńczone, a zapach jest dokładnie taki, jaki czujesz wąchając buteleczkę. 

Jest to specjalnie wybrany sprzęt, który nie osłabia właściwości olejków, dobrze wygląda i jest wygodny w używaniu. Po naładowaniu możesz z niego korzystać bez kabla i bez problemu go przenosić. Bateria działa naprawdę długo – w zależności od trybu od 27 do 1200 godzin. Wybierz olejek, którego w danym momencie potrzebujesz, dodaj do dyfuzora, czerp w pełni z jego mocy i poczuj, jak zmienia Twoją rzeczywistość na lepsze.  

Jak to tak naprawdę działa?

Może zastanawiasz się, jak to się dzieje, że dyfuzor nie używa wody ani temperatury, a dyfuzuje olejki. Już tłumaczymy. Olejek eteryczny pod wpływem ciśnienia zostaje zassany przez strumień powietrza do dyszy nebulizującej. Jest rozbijany na drobniutkie cząsteczki, które uwalniają się w postaci zimnej mgiełki, złożonej wyłącznie z olejku eterycznego. Dzięki temu zapach nie jest rozcieńczony, a właściwości olejków są w pełni zachowane. Wdychasz cząsteczki olejków, a one działają – wpływają na Twój stan fizyczny i emocjonalny. 

Korzystanie z dyfuzora jest bardzo wygodne dzięki różnym trybom pracy. Możesz wybrać tryb dopasowany do swoich potrzeb, a dyfuzor sam będzie robił przerwy i w odpowiednim momencie się wyłączy. Nie musisz pamiętać o dolewaniu wody, a czyszczenie jest bardzo proste. Dodatkowo dyfuzor ma opcję podświetlenia, które daje przytulny klimat. 

Więcej TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ