Partner serwisu
29 maja 2024

Luba Tuli AQUA 99%

Kategoria: Nowości

Polski producent chusteczek nawilżanych Luba do rozszerza dziecięcą linię LUBA TULI o chusteczki nawilżane Luba Tuli AQUA 99%na bazie 99% wody

Delikatne chusteczki nawilżane Luba Tuli Aqua na bazie 99% wody  nie zawierają konserwantów, kompozycji zapachowych ani alkoholu. Można je stosować od pierwszych dni życia dziecka. Ich receptura została stworzona na bazie wielokrotnie filtrowanej wody. Chusteczki są przebadane dermatologicznie. Materiał pochodzenia naturalnego, z którego wykonane są chusteczki jest w 100% biodegradowalny i kompostowalny. Opakowanie może podlegać recyklingowi (po oderwaniu okienka i etykiety wyrzucić do odpowiedniego pojemnika).

Linia Tuli mówi o tym, że przytulanie wpisuje się w emocje młodych mam, a małe dziecko to miłość, bliskość i dotyk. Dziś linia Tuli  to nie tylko chusteczki nawilżane czy papiery toaletowe dla najmłodszych, ale także linia kosmetyków pielęgnacyjnych od pierwszego dnia życia dziecka, w której znajdziemy m.in.: krem do twarzy dla niemowląt z pantenolem i prebiotykiem, szampon do włosów dla niemowląt z emolientem i prebiotykiem czy mleczko do ciała dla niemowląt z oliwką i prebiotykiem.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ