Partner serwisu
29 lutego 2024

Rusza 4. Edycja „Akademii Mediderma” – Prestiżowego cyklu szkoleniowego hiszpańskiej marki dermokosmetyków

Kategoria: Aktualności

Już 4 marca 2024 rozpocznie się czwarta edycja cieszącego się dużą popularnością wśród profesjonalistów cyklu szkoleniowego akademia mediderma. Głównym tematem wiosennej edycji będzie chronostarzenie.

„Akademia Mediderma” to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która jest efektem trzech dekad doświadczenia marki i spotkań z pacjentami w gabinecie. Każdego dnia specjaliści Mediderma tworzą rozwiązania na wszystkie problemy skórne, a swoim doświadczeniem chcą dzielić się z innymi ekspertami, tak by lepiej mogli zrozumieć swoich pacjentów, ich oczekiwania i preceyzjnie odpowiadali na ich potrzeby. Uczestwnictwo w „Akademii Mediderma” to skuteczne narzędzie podnoszenia kwalfikacji, forum wsparcia merytorycznego i możliwość zbudowania bezcennej sieci kontaktów.

„W praktyce dr. Gabriela Serrano najważniejsza jest troska o zdrowie skóry pacjentów. Jej kondycja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie, a co za tym idzie: jakość życia. Wychodząc z tego założenia, poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych i terapeutycznych stało się naturalną drogą założonej przez niego marki Mediderma. W ramach Akademii Mediderma chcemy dzielić się unikalną wiedzą, by praktyka w gabinecie przynosiła realne korzyści dla pacjentów.”  – podsumowuje Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma

Tematem przewodnim 4. edycji „Akademia Mediderma” będzie: „Chronostarzenie – zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa według Mediderma”. Uczestnicy szkolenia poznają najnowsze metody opóźniania pojawienia się obiawów starzenie skóry i dbania o jej głęboką rewitalizację poprzez zastosowanie kompleksowych rozwiązań zabiegowych
w terapiach łączonych, a także jakie produkty do pielęgnacji domowej będą najlepszą kontynuacją pielęgnacji wdrożonej w gabinecie.

„Kosmetologia i dermtologia to dziedziny w ciągłym rozwoju. Dlatego aktualizowanie swojej wiedzy jest konieczne, gdy chcemy w swoich gabinetach proponować pacjentom najlpesze i najnowocześniejsze rozwiązania. Akademia Mediderma daje dostęp do aktualnej wiedzy – w teorii i w praktyce. Za Medidermą stoi 30 lat doświadczenia pracy z pacjetem, a proponowane przez markę rozwiązania od lat wyznaczają trendy profesjonalnej pielęgnacji.” -  Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

***

INFORMACJE O AKADEMII MOŻNA ZNALEŹĆ W SOCIAL MEDIA MARKI ORAZ NA STRONIE WWW.MEDIDERMA.PL

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ