Partner serwisu
08 lutego 2024

Curaprox CS 5460 Love 2024

Kategoria: Nowości

Czy codzienne rytuały, mają jakąkolwiek moc? Tak, i to wielką. Wspólne celebrowanie chwil, nawet tych najprostszych to zarazem najlepszy sposób na wzmocnienie więzi z bliską osobą. Wie o tym marka Curaprox, dlatego wraz z projektantem Lucasem Guidettim stworzyła nową edycję specjalną szczoteczek manualnych CS 5460  - Love 2024, które symbolizują głęboką miłość, bliskość i wzajemne zaangażowanie. Teraz i Ty możesz okazać swą troskę w najpiękniejszy sposób. Z okazji zbliżających się Walentynek zaproś ukochaną osobę do wspólnego mycia zębów – z pomocą wspaniałych szczoteczek dla dwojga od Curaprox i razem zadbajcie o zdrowy uśmiech!

Curaprox CS 5460 Love 2024

Szczoteczki z nowej edycji limitowanej są wyrazem hołdu trwałej miłości i radości, jaką możemy czerpać ze znalezienia bratniej duszy. Inspiracją do ich stworzenia były najbardziej romantyczne istoty w królestwie zwierząt, czyli pingwiny, które dobierają się w pary na całe życie i dbają o siebie nawzajem. Teraz i Ty możesz zadbać o bliską Ci osobę z Curaprox i podarować jej jedną z wyjątkowych szczoteczek! Wyróżnia je nie tylko grafika z sercem, które powstaje gdy postawimy ich główki obok siebie, ale także piękne przeźroczyste rączki w kolorach – dla niej i dla niego. Można im zaufać, jeśli chodzi o usuwanie płytki nazębnej, zapobieganie uszkodzeniom szkliwa i pielęgnowanie zębów oraz dziąseł w sposób delikatny, a przy tym skuteczny. Każde pojedyncze włókno Curen® spośród 5460, jest niewiarygodnie cienkie i posiada średnicę tylko 0,1 mm. Dzięki temu, że są one ciasno osadzone na kompaktowej, ukształtowanej pod lekkim kątem główce, zapewniają wyjątkową siłę czyszczenia. Do tego ośmiokątna rączka, umożliwia czyszczenie zębów w sposób optymalny i pod właściwym kątem 45 stopni. Ustaw szczoteczkę w połowie na zębie, w połowie na dziąśle. Przesuwaj drobnymi, okrężnymi ruchami – prawie bez nacisku i ciesz się prawdziwą czystością i zdrowiem jamy ustnej.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki Curaprox dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ