Partner serwisu
19 stycznia 2024

MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing

Kategoria: Nowości

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa powinna być wielokierunkowa. Bo wraz z upływem czasu jej potrzeby są coraz większe. Krem MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR nourishing rewitalizuje, regeneruje, wzmacnia skórę, działa antyoksydacyjnie, nawilża i poprawia elastyczność i działanie złuszczające.

Z upływem czasu proces naturalnej odnowy komórkowej skóry ulega spowolnieniu, co prowadzi do nagromadzenia martwych komórek. W rezultacie skóra staje się sucha i szorstka,  pojawiają się nowe zmarszczki. Co więcej: spada też ilość kwasu hialuronowego, a włókna kolagenu i elastyny ulegają degradacji. To powoduje powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Nowy krem MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing odpowiada na wszystkie potrzeby skóry dojrzałej.

„Z każdym rokiem nasza skóra ma większe potrzeby, a zmarszczki nie są jedynym wyzwaniem pielęgnacyjnym. Mediderma stworzyła MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing, który odżywia skórę, wzmacnia jej funkcje ochronne, ma w swoim składzie składniki o działaniu przeciwutleniającym i delikatnie złuszczającym” - Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma

MEDIDERMA

SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing

Przeciwstarzeniowy krem o silnym działaniu rewitalizującym, regenerującym i wzmacniającym skórę. Koktajl aminokwasów oraz wyciągi roślinne intensywnie zmiękczają i odżywiają skórę, poprawiając jej nawilżenie i elastyczność. Kwiat szarotki alpejskiej wraz z ekstraktem z nostrzyka wzmacniają działanie przeciwutleniające na skórę. Kwas glikolowy ma działanie złuszczające warstwę rogową skóry, poprawiając przenikanie składników aktywnych.

„W Mediderma wiemy, że pielęgnacja powinna być wszechstronna i odpowiadać na zróżnicowane potrzeby skóry. Bo oprócz tego, że z wiekiem pojawiają się nowe zmarszczki, to nie są one jedynym jej problemem. W swoich formułach stawiamy na sprawdzone składniki aktywne. W nowym kremie SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing znajdziemy m.in. koktajl aminokwasów, wyciągi roślinne, ekstrakt z nostrzyka i kwas glikolowy. Taka kompozycja wspiera prawidłowe funkcjonowanie skóry i sprawia, że odzyskuje ona młody wygląd.” - Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ