Partner serwisu
09 stycznia 2024

„Piękno pod kontrolą” - rusza pierwszy w polsce podcast poświęcony badaniom in vivo w kosmetykach

Kategoria: Z życia branży

GBA POLSKA, wiodące Centrum Badań Kosmetyków, z dumą ogłasza premierę unikatowego na rynku projektu - podcastu " PIĘKNO POD KONTROLĄ". Ten innowacyjny podcast prowadzony przez Łukasza Stojaka, Dyrektora ds. Marketingu w GBA POLSKA, ma na celu przybliżenie słuchaczom procesów badawczych in vivo, które odgrywają kluczową rolę w tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych produktów kosmetycznych.

EDUKACJA I ŚWIADOMOŚĆ W CENTRUM UWAGI "PIĘKNO POD KONTROLĄ" to pierwszy w historii, polski podcast, który skupia się na edukacji i budowaniu świadomości na temat znaczenia badań in vivo. Poprzez serię angażujących wywiadów, odkrywamy tajniki badań, które są fundamentem dla rozwoju, skuteczności, bezpieczeństwa i oceny kosmetyków.

SPOTKANIA Z EKSPERTAMI W każdym odcinku, słuchacze mają okazję poznać Ekspertów oraz ich punkt widzenia, dzięki czemu zyskają unikalny wgląd w fascynujący świat badań kosmetycznych. Podcast ma na celu nie tylko edukować, ale także inspirować do głębszego zrozumienia procesów stojących za tworzeniem bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków.

DOSTĘPNOŚĆ PODCASTU Podcast "PIĘKNO POD KONTROLĄ" jest dostępny na popularnych platformach streamingowych:

• SPOTIFY https://open.spotify.com/episode/1iM5Xgv3wLT2ICKfjP6kBF

• YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=5kT_Uc1s9qA

Zachęcamy media branżowe, profesjonalistów z branży kosmetycznej, studentów oraz wszystkich zainteresowanych głębszym zrozumieniem badań in vivo do słuchania i dzielenia się swoimi przemyśleniami. O

GBA POLSKA GBA POLSKA to lider w dziedzinie badań kosmetycznych, oferujący szeroki zakres usług analitycznych i rozwojowych dla branży kosmetycznej. Centrum Badań Kosmetyków skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach i najwyższej jakości usługach w zakresie badań i rozwoju produktów kosmetycznych

źródło: artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ