Partner serwisu
15 listopada 2023

SteamPod Moon Capsule – nowa, (nie)limitowana edycja prostownicy parowej od L’Oréal Professionnel Paris

Kategoria: Nowości

L'Oréal Professionnel Paris przedstawia SteamPod Moon Capsule – nową edycję prostownicy parowej, która teraz zachwyca nie tylko nadzwyczajnym, innowacyjnym działaniem, ale też tak samo nieziemskim, iście kosmicznym designem. Z tą prostownicą parową piękno napędzane technologią wchodzi na wyższy poziom.

SteamPod Moon Capsule – nowa, (nie)limitowana edycja prostownicy parowej od L’Oréal Professionnel Paris

Księżyc, tak samo jak cały kosmos, jest symbolem niezwykłego nowatorstwa oraz wykroczenia poza ziemskie możliwości. To też jeden z wiodących tegorocznych trendów, który zapoczątkowały m.in. takie zjawiska, jak rozwój firm z branży kosmicznej oraz temat pierwszej kobiety na Księżycu. To kwestie, którymi żyło społeczeństwo w 2023 roku i które przekształciły się w prawdziwe zjawiska kulturowe oraz artystyczne. Zainspirowało to marki z różnych branż, m.in. kosmetycznej, modowej czy muzycznej, do tworzenia i działania właśnie w takim nurcie.

Podążając za tą inspiracją, marka L’Oréal Professionnel Paris stworzyła nową wersję swojej flagowej prostownicy parowej – SteamPod Moon Capsule, który w takim wydaniu, już na etapie wizualnym pokazuje swoją przełomowość. Głęboki, odzwierciedlający kosmiczny motyw kolor „Infinite blue” oraz metaliczne srebro wyrażające zaawansowaną technologię i odzwierciedlające trendy, to elementy urządzenia SteamPod Moon Capsule, które od razu rzucają się w oczy i przyciągają uwagę.

Kosmiczne inspiracje towarzyszyły marce również na poziomie projektowania ochronnego etui dla SteamPod’a Moon Capsule. Jego opływowy kształt przypomina statek kosmiczny, a wytłoczone na nim logo jest niezwykle minimalistyczną, elegancką formą brandingu. Nie zapomniano przy tym
o najważniejszym – oprawa sama w sobie jest niezwykle poręczna i zapewnia urządzeniu bezpieczny transport.

SteamPod Moon Capsule to niezmiennie urządzenie opierające się na opatentowanej technologii suchej pary. Polega ona na podgrzaniu wody do temperatury 120°C, by ta mogła zamienić się w suchą parę. Woda w takim stanie skupienia nie zawiera cząsteczek cieczy, a więc nie ma wilgoci i do minimum ogranicza ryzyko puszenia się włosów. Dzięki technologii suchej pary SteamPod oferuje również długo utrzymujące się fryzury oraz umożliwia nieograniczone możliwości stylizacyjne – prostuje, faluje i kręci każdy rodzaj włosów, do 3 razy szybciej1 i z 95% mniejszą ilością uszkodzeń2 niż tradycyjna prostownica.

Stylizuj jak nigdy wcześniej wraz ze SteamPod’em Moon Capsule – nielimitowanym, tak jak Ty.

 

1 Test instrumentalny, SP4 w porównaniu do SP3 bez pary i grzebienia, mierzony na włosach typu V.

2 Złamania mierzone podczas wielokrotnego czesania po 15 kolejnych przejściach SP4 na rozjaśnionych włosach typu V. W porównaniu do SteamPod 4 bez pary i grzebienia.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ