Partner serwisu
13 października 2023

Skuteczne, innowacyjne, idealne – takie jest nowe serum z retinalem od Resibo

Kategoria: Nowości

Szukasz serum z retinalem, które będzie skuteczne, zaawansowane i przebadane w oparciu o innowacyjne badania? Mamy dobrą wiadomość – jest taki produkt na polskim rynku i właśnie miał premierę. Odkryj Total Retinal od Resibo, który daje skórze totalną odnowę. Połącz go z kremem regenerującym barierę hydrolipidową, by nawilżyć i ukoić skórę w trakcie kuracji retinoidami.

Zaawansowane serum z retinalem Total Retinal

Mniej widoczne zmarszczki, gładka i miękka skóra bez wyprysków oraz poprawa kolorytu twarzy dzięki jednemu serum? To naprawdę możliwe. Spróbuj totalnej odnowy cery dzięki zaawansowanej formule, która łączy stabilizowany retinal w mikrokapsułkach o stężeniu 0,1% z siłą regenerujących ceramidów i mocą aktywnej, botanicznej esencji z 4 rodzajów grzybów.

Według badań przeprowadzonych przez Resibo, po 28 dniach stosowania Total Retinal skóra jest jędrniejsza i widocznie odmłodzona, a przebarwienia zdecydowanie zredukowane – potwierdza aż 95% badanych. 90% badanych ponownie kupi to serum, a 85% poleci kosmetyk przyjaciółce.

 – Na skuteczność tego kosmetyku wpływa m.in. wykorzystanie retinalu enkapsułowanego, czyli stabilizowanego w mikrokapsułkach. Mikrootoczki ułatwiają przenikanie do głębszych warstw skóry, gdzie uwalniają substancje w aktywnej formie. Poddanie retinalu enkapsulacji zapewnia też jego skuteczność w długim okresie czasu oraz sprawia, że nie ingeruje w pozostałe składniki użyte w serum. Zadbaliśmy również o odpowiednie parametry, które nie naruszają właściwości retinalu, np. opakowanie, które zmniejsza ryzyko kontaktu serum z powietrzem – mówi Ewelina Kwit-Betlej, twórczyni marki Resibo.

Serum wdrażaj do pielęgnacji stopniowo, budując tolerancję skóry na retinal. Zacznij od stosowania co kilka dni. Niewielką ilość (porcja wielkości ziarna groszku) nanieś wieczorem na oczyszczoną i dokładnie osuszoną twarz. Po 30 minutach zaaplikuj krem regenerujący. Rano umyj twarz i pamiętaj o kremie z filtrem. Jeśli skóra dobrze reaguje, zwiększaj częstotliwość stosowania.

Krem regenerujący barierę hydrolipidową Instant Barrier

Ciesz się nawodnioną i zregenerowaną skórą ze wzmocnioną barierą hydrolipidową. Koktajl ceramidów, prebiotyków, witamin i pantenolu w połączeniu z aktywnym kompleksem

Hydroviton® PLUS przyspiesza odnowę i otula skórę bogatą, ale szybko wchłaniającą się formułą. Zapobiega podrażnieniom i eliminuje te już istniejące. Łagodzi zaczerwienienia. Idealnie uzupełnia pielęgnację retinoidami i kwasami.

100% badanych podpisuje się pod tym, że Instant Barrier regeneruje, wycisza, długotrwale nawilża i uspokaja skórę. 90% potwierdza, że krem koi i zmniejsza zaczerwienienia. 90% badanych ponownie kupi ten krem, tyle samo poleci kosmetyk przyjaciółce.

Na każdej skórze może dojść do naruszenia bariery hydrolipidowej. Instant Barrier odbudowuje uszkodzoną warstwę ochronną. Ten krem doskonale wpisują się w poranną i wieczorną pielęgnacją, pomagając szybko osiągnąć właściwy poziom nawilżenia. Sprawdzi się solo oraz jako uzupełnienie pielęgnacji u osób, które są w trakcie kuracji kwasami, retinoidami lub po zabiegach kosmetologicznych.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ