Partner serwisu
03 lutego 2023

Natural Cosmetics International Meeting

Kategoria: Aktualności

Organizatorzy międzynarodowej konferencji naukowej Natural Cosmetics International Meeting zapraszają przedstawicieli nauki, branży kosmetycznej, studentów i pasjonatów naturalnych kosmetyków do udziału w II edycji wydarzenia, które odbędzie się w dniach 20-22 września 2023 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Natural Cosmetics International Meeting

Celem konferencji jest integracja przedstawicieli środowiska naukowego i branży kosmetycznej, zainteresowanych najnowszymi odkryciami dotyczącymi naturalnych składników aktywnych w kosmetykach, naturalnych preparatów kosmetycznych oraz światowych trendów w zakresie kosmetologii naturalnej. Druga edycja NCIM w większym stopniu skupi się na młodych badaczach – magistrantach i doktorantach oraz uczestnikach Kół Naukowych, którzy będą mieli okazję nie tylko zaprezentować wyniki swoich badań na forum międzynarodowym, ale również powalczyć o nagrodę dla Najlepszego Plakatu Młodych Naukowców. Praktyczne warsztaty dostępne dla uczestników konferencji pozwolą poszerzyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu receptur kosmetyków naturalnych i innowacyjnych składników kosmetyków.

 

 

Druga edycja NCIM posiada naukowe wsparcie The Phytochemical Society of Europe, Austrian Drug Screening Institute oraz Komitetu Terapii i Nauk o Leku Polskiej Akademii Nauk. Po raz drugi konferencja jest również dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała nauka” (nr projektu DNK/SN/549082/2022, kwota dofinansowania 112.200,00 zł).

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji https://naturalcosmeticsim.org/, rejestracja uczestników rusza już 10 marca 2023!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ