06 lutego 2020

Warsztaty: Audyt GMP w obszarze produkcji kosmetyków jako narzędzie zapewnienia bezpieczeństwa produktu

Kategoria: Wiosenna Konferencja Kosmetyczna. Bezpieczny Produkt Kosmetyczny, 23-24 marca 2020, Łódź

Systemy zapewnienia bezpieczeństwa kosmetyków i zarządzania jakością wprowadza się w przedsiębiorstwach przemysłu kosmetycznego, aby zapewnić odpowiednie warunki do produkcji kosmetyków, zapewniające otrzymanie produktów optymalnych jakościowo, ale równocześnie bezpiecznych, o wysokiej jakości, spełniającej oczekiwania nabywców. W celu ujednolicenia wymagań związanych z jakością i bezpieczeństwem kosmetyków wprowadzono obligatoryjne systemy i programy gwarantujące bezpieczeństwo i spełnienie odpowiednich parametrów jakościowych. Warsztaty 23 marca dla uczestników konferencji poprowadzi Magdalena Aleksandrowicz.

Warsztaty: Audyt GMP w obszarze produkcji kosmetyków jako narzędzie zapewnienia bezpieczeństwa produktu

W czasie warsztatów omówione zostaną:

Standardy jakościowe w praktyce – Podsumowanie standardów jakościowych w produkcji kosmetyków tj. GMP, IFS, BRC, Ecocert czy wymagań dotyczących produkcji wyrobów medycznych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na audyty jako element weryfikacji wdrożonych wymagań.

W trakcie spotkania będziemy wspólnie rozwiązywać wcześniej zgłoszone przez uczestników spotkania problemy, jakie napotykane są w codziennym „ produkcyjno-jakościowym życiu”.

Magdalena Aleksandrowicz

Absolwentka Wydziału Chemii, specjalność agrobiochemia, Uniwersytetu Opolskiego. W 2000 r ukończone studia podyplomowe w zakresie chemii kosmetycznej Politechniki Warszawskiej. W 2006 w szkole Głównej Handlowej uzyskała tytuł menadżera jakości. Uczestniczka kilkudziesięciu specjalistycznych szkoleń.

Od 2000 r. ściśle związana z przemysłem farmaceutycznym, kosmetycznym, wyrobów medycznych oraz przemysłem spożywczym – szeroko pojętej branży FMGC, gdzie pełniła funkcje kierownika laboratorium mikrobiologicznego, zastępcy kierownika Kontroli Jakości czy dyrektora Działu Zarządzania Jakością. Poza licznymi zdolnościami posiada jedną szczególną – potrafi liczyć na przykład pieniądze. Większości tylko wydaje się, że potrafią liczyć. Ona naprawdę potrafi. Potrafi z wszelkich Systemów Jakości łącznie z GMP, BRC, które wdrażała w firmach od podstaw wydobyć i wdrożyć tylko to co niezbędne dla firmy, co przyniesie realne korzyści jednocześnie oglądając każdą wydaną na ten cel złotówkę.

Ekspert w dziedzinie GMP,GLP, ISO 9001, 14001, 18001, 15378,17025, 22000, 13485, 31000, BRC CP, HACCP, Tesco non food standard, zarządzaniu ryzykiem czy walidacji metod fizykochemicznych i mikrobiologicznych. Potrafi wdrażać, integrować oraz optymalizować wszelakie systemy jakości. Audytor i szkoleniowiec, a przede wszystkim praktyk. W firmie odpowiedzialna za zapewnienie dobrej praktyki wytwarzania, w domu jako orędowniczka kuchni Dalekiego Wschodu dba o to, by nigdy nie zabrakło galangalu, garam masala czy choćby oleju sezamowego.

Ulubiona książka: „Wzgórze błękitnego snu”

Ulubiona płyta: każda w której Astrid Gilberto bossanovą nadaje rytm mojemu życiu

Życiowe motto: „Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie" (Fiodor Dostojewski) a „z porządnym człowiekiem to i przekąsić warto" (Mikołaj Gogol)
 

fot. 123rf/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ